Psychologische  Onlineberatung, Coaching, Unterstützung                                   per Video oder per Telefon.
 ICH BIN FÜR SIE DA... Multikulturell, Empathisch, Professionell.

MAALESEF  RANDEVULARIMIZ DOLU, YENI RANDEVU VEREMIYORUZ.

Online psikolojik danışmanlık nasıl gerçekleşır?

Öncelikle iletişim formunu kullanarak talebinizi/sorununuzu bana yazmanız gerekli. Ben mesajınızı aldıktan sonra 24 saat içinde size geri döneceğim ve sizinle randevu gününü kararlaştıracağız.  Aynı zamanda size, online psikolojik danışma ücretini gönderebileceğiniz banka bilgilerimi de iletecegim. 
Tabii ki, iletişim formunu kullanarak hem ilk danışma, hem de daha sonraki danışma randevularını doğrudan online olarak rezerve edebilirsiniz.


DANIŞMANLIK ÜCRETİ:

Bireysel danışma: Seans başına - 50 dakika (video veya telefonla)  80 €

ÖNEMLİ NOT: Almanya'da hiçbir sağlık sigorta şirketi online psikolojik danışmanlık veya koçluk ücretini karşılamıyor. Bundan dolayı danışmanlık ücretini SİZ
şahsen ödemek zorundasınız.

Ödeme yöntemleri:

Seanslar sadece banka havalesi ile ödenebilir ve ödeme, kararlaştırılan randevudan en geç 24 saat önce banka hesabıma geçmiş olması gerekir. Aksi takdirde görüşme gerçekleşmez.


ÇOK ÖNEMLİ BİLGİ ! Reserve edilmiş randevuleri sadece yazılı olarak iptal edebilir. Randevu iptalleri kararlaştırılan tarihten yalnızca 48 saat öncesine kadar ücretsizdirler ve ücreti ödenmiş randevuler için danışana ücretsiz yeni bir randevu tarihi verilir. Eger reserve edilmiş bir randevuyu 48 saatten daha az bir süre kala iptal edilirse, yani vaktinde iptal gerçekleştirilmediği takdirde danışan yasal olarak (Alman Medeni Kanun § 615 maddesinin 1.bendine göre) danışmanlık ücretinin tamamını ödemek zorundadır.  Yani ücretin iadesi maalesef
mümkün değildir.